STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

O nas

Sanita... Ponieważ zdrowie łączy się z urodą

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do studia kosmetyki profesjonalnej - Sanita. Podaruj sobie czas wśród przepięknych Aromatów, świec i łagodnej muzyki. Czas zdrowia, piękna i Harmonii.

Oferujemy Państwu naszą wiedzę, zdolności, wewnętrzny spokój i pozytywną energię. W naszym gabinecie kosmetycznym pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach, aby poza pięknym zapachem i przyjemnym uczuciem miały również widoczne i długotrwałe działanie. Zabiegi są ściśle dopasowane do typu cery. Aktualnego stanu zdrowia skóry oraz trybu życia.

Priorytetem dla nas jest pełna satysfakcja klientek i klientów w czasie każdego zabiegu kosmetycznego. Kameralny klimat miejsca tworzy bezstresową, intymną atmosferę. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych szkoleniach. Stale wprowadzamy nowości do oferty Gabinetu. aby każdy mógł znaleźć coś dla Siebie.

Duże grono stałych klientów, którzy regularnie odwiedzają studio są dowodem na profesjonalizm i dbałość wykonywanych zabiegów. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali do tej pory i zaufają w przyszłości.

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce Eksperta.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia