STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

O nas

Sanita... Ponieważ zdrowie łączy się z urodą

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do studia kosmetyki profesjonalnej - Sanita. Podaruj sobie czas wśród przepięknych Aromatów, świec i łagodnej muzyki. Czas zdrowia, piękna i Harmonii.

Oferujemy Państwu naszą wiedzę, zdolności, wewnętrzny spokój i pozytywną energię. W naszym gabinecie kosmetycznym pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach, aby poza pięknym zapachem i przyjemnym uczuciem miały również widoczne i długotrwałe działanie. Zabiegi są ściśle dopasowane do typu cery. Aktualnego stanu zdrowia skóry oraz trybu życia.

Każdy zabieg rozpoczyna się u nas wywiadem - rozmową dzięki której jesteśmy w stanie wykluczyć przeciwwskazania, dokonać dokładnej oceny i diagnozy skóry.

Proponowane przez nas zabiegi kosmetyczne całego ciała a także pielęgnacja twarzy są gwarantem przewrócenia piękna. Pozwolą czuć się zadbanym, młodym i odprężonym. W naszym gabinecie dbamy przede wszystkim o to, by poza profesjonalną obsługą. Dostarczyć Państwu chwili relaksu i odprężania.

Kosmetyki zaaplikowane na skórę podczas delikatnego, relaksującego masażu rozwiną w pełni swoje dobroczynne działanie czyniąc Twoją skórę wybitnie gładką, wypoczętą, pełną naturalnego blasku i zdrowia. Stworzona podczas zabiegu specjalna aura - blask świec, przyciemnione światło, łagodna muzyka i unoszące się aromaty sprawią, że zabieg stanie się czasem odpoczynku, czasem dla siebie.

Priorytetem dla nas jest pełna satysfakcja klientek i klientów w czasie każdego zabiegu kosmetycznego. Kameralny klimat miejsca tworzy bezstresową, intymną atmosferę. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych szkoleniach. Stale wprowadzamy nowości do oferty Gabinetu. aby każdy mógł znaleźć coś dla Siebie.

Duże grono stałych klientów, którzy regularnie odwiedzają studio są dowodem na profesjonalizm i dbałość wykonywanych zabiegów. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali do tej pory i zaufają w przyszłości.

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce Eksperta.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia