STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

Czy jest rada na podpuchnięte oczy?

Czy jest rada na podpuchnięte oczy?

Obrzęk powstaje zwykle z nagormadzenia się limfy w przestrzeniach zewnątrzkomórkowych. Następuje to przede wszystkim w nocy, gdy organizm pracuje na zwolnionych obrotach.

Obrzęk powstaje zwykle z nagromadzenia się limfy w przestrzeniach zewnątrzkomórkowych. Następuje to przede wszystkim w nocy, gdy organizm pracuje na zwolnionych obrotach. W ciągu dnia na ogół ustępuje samoistnie. Doraźnie można się ratowach chłodzącymi kompresami np. ze świeżego ogórka. Dobre wyniki dają schłodzone saszetki z herbatą, ponieważ tanina zawarta w herbacie jest naturalną substancją sciągającą. Idealnie sprawdzają się profesjonalne płaty kolagenowe pod oczy, tzf fasolki. Naczynia krwionośne ściągają się, zastój w tkankance zanika. W gabinecie kosmetycznym można skorzystać z mezoterapii igłowej, ostrzykując skórę wokół oczy specjalnym koktailem zawierającym m.in.  wit C, kofeinę i kwas hialuronowy.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia