STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

BAŃKA CHIŃSKA

Masaż 40min- brzuch, uda, pośladki- 100zł Masaż 25min- uda, pośladki- 60zł Pakiet 6 zabiegów- - 5% Pakiet 10zabiegów- -10%

Masaż bańką chińską może być przeprowadzony praktycznie na całym ciele. Większość Pań wybiera jednak strategiczne partie: uda, pośladki, biodra oraz brzuch. Dobrze wyposażone SPA ma do wyboru kilka rozmiarów baniek, aby dostosować je do potrzeb klienta oraz masowanej okolicy.  Zabieg powinien trwać 20-40 minut w zależności od rozległości i ilości masowanych miejsc. Już podczas pierwszego seansu uzyskujemy intensywny wzrost przepływu krwi przez masowane miejsca, co niesie ze sobą uderzeniową dawkę tlenu, odprowadzając niepotrzebne już substancje metaboliczne. Masowane strefy otrzymują wszystko co potrzeba aby zacząć pracować na wzmożonych obrotach, już na poziomie komórkowym.

Spektakularne efekty dają serie zabiegów 3 x w tygodniu, nie rzadziej niż 1 x na tydzień. Każdy kolejny masaż jest przyjemniejszy, a masażysta często dostrzega różnicę w konsystencji masowanej skóry. Masaż bańką chińską wpływa peelingująco na warstwę rogowa naskórka, przenika przez skórę właściwą stymulując włókna kolagenowe i retikulinowe oraz dociera do tkanki podskórnej gdzie mieszczą się problematyczne komórki tłuszczowe. W ten sposób masaż bańką ma bardzo dobre właściwości w likwidowaniu cellulitu i jest zabiegiem modelująco-wyszczuplającym.

Przeciwwskazaniami bezwzględnymi jednak są:

Problemy z krzepnięciem krwi, podwyższona temperatura ciała, rany i stany zapalne skóry, ostre stany zapalne stawów, mięśni przebiegające z obrzękami, wczesne stadium po urazach, żylaki, nowotwory, ciąża, menstruacja.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia