STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

DEPILACJA LASEROWA

Laser diodowy LightSheer ET firmy Lumenis jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie dającym najlepsze efekty epilacyjne.

Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezpieczną i praktycznie bezbolesną. Jest to metoda bezinwazyjna, nie powodująca uszkodzeń skóry. Lightsheer ET jest pierwszym tego typu urządzeniem, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu.

Oszczędza bólu oraz nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia.

Laser diodowy - W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetlań stwierdza się zmniejszony odrost o 98%.

 

W naszym gabinecie konsultacje i zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów

 Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę mieszków włosowych i skóry. Odpowiednia długość wiązki promieni niszczy ten barwnik, a przez to powoduje zanik komórek macierzystych mieszków włosowych i po włosach nie pozostaje nawet ślad.

W przypadku „małej” głowicy jeden „strzał” wiązką promieni likwiduje kilkanaście i więcej włosów, które znajdują się na powierzchni skóry tworzącej plamkę o średnicy od 9x9 mm. Włosy niszczy się partiami plamka po plamce.

LightSheer Głowica ET - w celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka tej głowicy została zaopatrzona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest mniej bolesny.

 

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia