STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry. Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia

Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry. Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.
 

Przeciwwskazania do mezoterapii:
- alergia
- ciąża, okres karmienia piersią
- cukrzyca
- stany zapalne na skórze, opryszczka
- skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
- choroba nowotworowa
- stosowanie leków przeciwkrzepliwych

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia