STUDIO KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej POWER LIFT to nie tylko zwykła pielęgnacja, lecz dogłębne poprawienie JAKOŚCI skóry. Można się pokusić o stwierdzenie, iż efekty systematycznego korzystania z zabiegów porównywalne są do "liftingu", ale BEZ OPERACJI!

Dzięki intensywnie rozwijającej się technologii możemy zaproponować Państwu innowacyjne zabiegi pozwalające na niezwykle skuteczną walkę z efektami starzenia się skóry. Zabiegi mezoterapii mikroigłowej POWER LIFT to nie tylko zwykła pielęgnacja, lecz dogłębne poprawienie JAKOŚCI skóry. Można się pokusić o stwierdzenie, iż efekty systematycznego korzystania z zabiegów porównywalne są do „liftingu”, ale BEZ OPERACJI!. Zaletą tych rozwiązań jest NATYCHMIASTOWA efektywność idąca w parze z brakiem przeciwwskazań oraz bardzo szybkim powrotem pacjenta po zabiegu do aktywnego życia. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia miejscowego naskórka, wykorzystywany również jaka terapia uzupełniająca dla pacjentów lekarzy medycyny estetycznej.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach zaproszenia na eventy, dodaj swój dołącz do naszego klubu dodając swój adres e-mail:

KONTAKT

Zapisy na zabiegi:

+48 534 72 64 82
salon@sanita.wroclaw.pl

Sanita Studio Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kiełczowska 25 A
55-095 Mirków /k. Wrocławia